BANER na główną stronę.png

ZAJĘCIA STYMULACJI MATEMATYCZNEJ

dla przedszkolaków i pierwszoklasistów

oraz klas 2-8 szkoły podstawowej

w odpowiednich grupach wiekowych

Są zajęciami  rozwijającymi umiejętności logicznego myślenia, analizowania i wyciągania wniosków. Odbywają się w formie warsztatów z wykorzystaniem najbardziej skutecznych pomocy dydaktycznych - gier planszowych, robotów, gier terenowych, klocków konstrukcyjnych rożnego rodzaju, łamigłówek oraz zagadek. Zajęcia są przestrzenią do rozwoju umiejętności

w swoim, indywidualnym tempie, do odrywania i poznawania własnych zasobów.

ZAJĘCIA STYMULACJI POLONISTYCZNEJ

dla przedszkolaków i pierwszoklasistów

w odpowiednich grupach wiekowych

Warsztaty językowe to wspaniała przygoda ze słowem. Aktywne słuchanie, czytanie ze zrozumieniem oraz odpowiedzi tylko na zadane pytania to priorytet naszych zajęć. Zajęcia stymulacji polonistycznej to swoista podróż językowa z zastosowaniem różnego rodzaju gier

i urozmaiconych form pracy. Nasi uczniowie próbują swoich sił w konkursie Alfik Humanistyczny i Omnibus oraz mierzą się z konkursami recytatorskimi.

ZAJĘCIA MŁODY EINSTEIN

dla uczniów klas 2 - 8 szkoły podstawowej

Celem zajęć „Młody Einstein” jest odkrycie i rozwój potencjału jaki ma każde dziecko. Podczas mierzenia się z kolejnymi łamigłówkami, zagadkami i problemami uczniowie odkrywają swoje umiejętności.

Zajęcia te kierujemy zwłaszcza do uzdolnionych matematycznie uczniów,  wychodząc naprzeciw ich potrzebom, czyli umożliwiając rozwój swoich umiejętności i wiedzy. 

 

Zajęcia prowadzone są na odpowiednim poziomie zaawansowania w sposób innowacyjny, maksymalnie aktywizujący ucznia, ukierunkowany na kształcenie samodzielnego myślenia, czytania ze zrozumieniem, analizowania i wyciągania wniosków. 

 

Pracując z uczniami przygotowujemy ich do konkursów matematycznych takich jak "Kangur matematyczny" czy "Alfik Matematyczny", jak również do olimpiady matematycznej. 

Zajęcia odbywają się w grupach 4-5 osobowych raz w tygodniu w wymiarze 2 godzin lekcyjnych.

OPINIE RODZICÓW NASZYCH UCZNIÓW

NASZE ZAJĘCIA OKIEM OBIEKTYWU