• Domki

    100,00 zł Regularna cena
    80,00 złCena Rabatowa

    Gra zapakowana w kartonową teczkę zawiera:

    planszę formatu 25 cm x 50 cm

    6 postaci "dzieci"

    książkę formatu A5 zawierającą 108 zestawów zagadek 

     

    Gra „Domki – niecodzienna przygoda z logicznym myśleniem”  zrodziła się z chęci stworzenia skutecznej i jednocześnie atrakcyjnej  pomocy edukacyjnej rozwijającej umiejętności czytania ze zrozumieniem, a w konsekwencji wychodzącej naprzeciw problemowi w rozwiązywaniu zadań z treścią. 

     

    A było to tak...
    Jedna z autorek zainspirowana zagadką samego Alberta Einsteina, znaną pod nazwą „Kto hoduje rybki?” stworzyła koncepcję gry i pierwsze zestawy zagadek. Gra początkowo powstała na potrzeby Akademii Logicznego Myślenia i Matematyki, po czym wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci i uznanie wśród nauczycieli. Dalszą pracę nad zestawami, łącząc swoje siły podjęły już obie autorki i tak powstało niespełna 120 zestawów zagadek czyli przeszło 700 zadań.

     

    Jak grać?

    Celem gry jest dopasowanie według wskazówek postaci do domków, przy założeniu, że każda postać zamieszkuje w innym domku. W zestawach 30 – 40 należy dopasować również zabawki (do wycięcia na odwrocie książki) pamiętając, że każde dziecko bawi się dokładnie jedną zabawką. W zestawach z działaniami (od 41 do 118) należy wpierw dopasować „ceny” domków wg cennika z danego rozdziału (ceny do wycięcia na odwrocie książki).

     

    Zadania w każdym rozdziale rosną stopniem trudności co sprawia, że gra jest wyzwaniem dla każdego, nawet samego Alberta Einsteina ;)

      0

      NASZE ZAJĘCIA W ROKU 2019/2020

      informacje o wolnych miejscach

      i zapisy tylko telefonicznie: 663 560 532

      KONTAKT

      663 560 532

      MIEJSCE ZAJĘĆ

      ul. Katowicka 39 Opole

      II piętro lok. 207

      ©2018 by Akademia Logicznego Myślenia i Matematyki